Spreje

Míchané barvy400mlA to metalické i hladké a v typu jednokomponentnínebo dvou komponentní.Plníme spreje Colormatik, které jsou v odvětví opravy vozidel spreji na prvních místech. Nejenom svojí kvalitou a velkým výběrem předplněných sprejů, ale především velkým výběrem pomocného i doplňkového materiálu. Např: odsilikoňovač, čistič pistolí, ale i již zmiňovaný 2K systém. Nemalý význam k úspěšné opravě vašeho laku přispívá velký výběr trysek (foto). U 2K laku a 2K plniče je standartně dodávána specialní tryska s regulací množství barvy.
-- Více na Colormatick ZDE--->

-- Nebo na Youtube ZDE--->

Hotové barvyK A R O S E R I E

Základ 150ml, 200ml a 500 mlVynikající základ pro dobrou přilnavost a pro vytvoření podkladu. Má vynikající antikorozní účinky. Brousitelný, přelakovatelný všemi typy laků.V odstínu šedá použitelný i na lehké kovy.


Plast primer 150ml, 400mlPro zlepšení přilnavosti laků na plastické hmoty. Nanáší se v tenké vrstvě přímo na plast. Poté použijte barvu. Nezbytné pro lakování plastů s obsahem polyethylenu. Doporučujeme plast primer použít těsně před lakováním. Plast po aplikaci zůstavá lepkavý a snadno se vám zněj stane mucholapka.


Tmel 150ml, 400mlStříkací tmel se zvýšeným antikorozním účinkem. Současně se základovou vrstvou vyplníte nerovnosti a prohlubně po korozi. Vhodný i na dřevo. Snadno brousitelný. Doporučujeme aplikovat více, ale tenčích vrstev. A mezi vrstvy nechat časovou prodlevu (cca 5min), pak vaše práce bude úspěšná a rychlá.


Plnič 200ml, 400mlRychleschnoucí plnič s velmi vysokou plnící schopností. Pro použití po tmelení a broušení před konečným lakováním. Profesionální kvalita. Doporučujeme aplikovat více, ale tenčích vrstev. A mezi vrstvy nechat časovou prodlevu (cca 5min), pak vaše práce bude úspěšná a rychlá.


200ml 2K plnič hi-speedDvousložkový základový plnič ColorMatic hi-speed je univerzálně použitelný na všechny kovové podklady jako je ocelový plech, pozinkovaný ocelový plech a hliník. Vynikající přilnavost a ochrana proti korozi. Velmi rychlé schnutí: velmi dobrá brousitelnost za mokra i za sucha.K A R O S E R I E

Vrchní barva 150ml, 200ml


MOTIP „Škoda odstíny“ jsou vysoce kvalitní akrylátové barvy v odstínové řadě Škoda. Pro český trh byla tato řada vyrobena ve speciálním balení 150 ml a prémijově 200ml Jedná se o univerzální odstíny - černá, bílá, základní barvu v akrylátové kvalitě, škálu barevných odstínů (hladké i metalické) a konečně tuto řadu doplňuje bezbarvý akrylátový lak s vysokým leskem. Všechny aerosoly této řady mají unikátní trysky, které zaručují plochý střik jako u profesionální stříkací pistole. Tímto je zaručen přístup při stříkání i do míst, kde jiné aerosoly jsou již nefunkční.


Kompakt 400mlRychleschnoucí akrylátový lak s vynikající krycí schopností a vysokým leskem. K dostání celkem v 760 odstínech, které pokrývají více jak 14 000 originálních barev vozidel. K identifikaci odstínu je zapotřebí převodní katalog nebo vzorkovnice K4001. Metalické laky je nutné vždy do 30-ti minut po nanesení vrstvy přelakovat bezbarvým lakem.

Jak zjistit svůj odstín? -- Odkaz ZDE --->

A číslo kompaktu? -- Odkaz ZDE --->


B E Z B A R V Ý L A K

200ml Lesk

Rychleschnoucí lak k zajištění brilantního lesku a odolnosti. Tento bezbarvý lak je odolný proti povětrnostním vlivům, dodává dokonalou ochranu před UV zářením a vyblednutím laku. Díky své jemné struktůře velmy vhodný na zástříky (bodové opravy) s kombivací přístřikového spreje profesionální výsledek.


200ml 2K Lak hi-speed Colormatic

Vysoce lesklý, dvousložkový čirý lak, extrémně odolný proti poškrábání, s maximální odolností proti benzínu, ultrafialovému záření a povětrnostním vlivům. Velmi rychle schne, velmi dobře se rozlévá, lze snadno leštit. Nejlépe se hodí pro bodové opravy. V provedení lesklý a saténově lesklý.


400ml Mat

Rychleschnoucí bezbarvý matný lak, s velmi dobrou odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům.


500ml Lesk

Rychleschnoucí lak k zajištění brilantního lesku a odolnosti. Tento bezbarvý lak je odolný proti povětrnostním vlivům, dodává dokonalou ochranu před UV zářením a vyblednutím laku. Díky své jemné struktůře velmy vhodný na zástříky (bodové opravy) s kombivací přístřikového spreje profesionální výsledek.


400ml Přístřikový sprej Colormatic


150ml Přístřikový sprej Motip Spot Blend

Používá se jako přídavný lak pro 1-složkové a 2-složkové čiré laky a 1-složkové a 2-složkové krycí laky. Díky speciální receptuře se okrajové části naleptají, tím vznikne velmi jemný rozliv laku do přechodové zóny a značně se sníží náročnost leštění. Ideální pro bodové opravy.


Nárazník 400mlDíky výbornému rozlivu, profesionálnímu rozprášení s plochým nástřikem a vysoké vydatnosti umožňuje rychlé a snadné lakování větších ploch. Pigmentace je nastavena speciálně na lehké přelakování a úpravu barevného odstínu. Specifické přísady zajišťují dobrou přilnavost přímo k plastovým podkladům. Rychle schne. Použití je i na plastové interierové povrchy.


Strukturní sprej colormatik, 400mlUmožňuje obnovení struktury na poškozených plastech a plastových dílech. Vhodný pro motorová vozidla vně, např. rámy dveří, venkovní zrcátka, tuningové díly, nárazníky, vnitřní prostory, např. přístrojová deska, obložení zavazadlového prostoru, obložení dveří. V odstínu čerá a transparentní.


Disky, 150mlKvalitný lak pro opravu malích poškození na lehkých kovech a hliníkových ráfcích. Rychle schnoůcí. Pro docílení perfektního vzhledu je potřeba přelakovat bezbarvým lakem. 4x odstín stříbrné.


400ml Colormatik chrom diskEfektní sprej s vysokým leskem, hladké povrchy vypadají jako chrom. Odolný proti povětrnostním vlivům a otěru. Aby byl dosažen optimální efekt, je nutný hladký černý lesklý podklad a na konečný povrch bezbarvý lak.


500mlKvalitní akrylátový lak speciálně určený na disky kol. Vhodný na ocelové disky i disky z lehkých slitin. Není nutné nanášet základ. Má vynikající antikorozivní vlastnosti. Pro lepší přilnavost múžete použít základ např. 04056. Pro zlepšení odolnosti a lesku doporučujeme přelakovat bezbarvým lakem. Zde není vhodný 2k lak pro svoji tvrdost. Odstíny stíbrná, stříbrná kovková, zlatá, bílá, černá mat, černá lesk.


Třmeny, 150mlLakování brzdových třmenů dodá Vašemu automobilu speciální sportovní vzhled! K použití na jakékoliv třmeny automobilů, speciálně se dobře vyjímá na automobilech se sportovní úpravou disků kol atd. Je rychleschnoucí, bez obsahu olova, kadmia a těžkých kovů. Dodává dlouhodobý lesk a je odolný vůči povětrnostním vlivům. Dobře kryje, je odolný vůči pohonným hmotám, má vynikající přilnavost. Vyznačuje se velmi dobrou pružností s vysokou pevností povrchu, nežloutne a 150ml dóza má vydatnost 0,5 m2. Povrch je nutné zbavit nečistot např: čističem brzd a odmašten např: colormatick odmaštovač viz technické - specialní spraje. Pro dlouholetoů životnost doporučujeme zinkový základ.


400mlVašemu automobilu dodá speciální sportovní vzhled. Tento lak profesionální kvality je tepelně odolný a je vhodný k použití na jakékoliv třmeny automobilů. Je také odolný proti poškrábání a chrání povrch před chemikáliemi, špínou a korozí interiéru automobilu. Nanáší se bez základové barvy. Povrch je nutné zbavit nečistot např: čističem brzd a odmašten např: colormatick odmaštovač viz te chnické - specialní spraje. Pro dlouholetoů životnost doporučujeme zinkový základ.


Motor, 400mlTento lak má dobré vlastnosti k ošetření bloků motorů. Je odolný vůči poškrábání a nárazům, dále vůči palivu, chemikáliím a vlivům počasí. Je dostatečně elastický a tím odolný vůči teplotním výkyvům. Lak nabízí ochranu před korozí, dlouhotrvající lesk a snižuje zachytávání nečistot. Barva na motory z Tuning řady MOTIP je k dispozici v pěti barvách.Povrch je nutné zbavit nečistot např: čistič motorů a odmašten např: colormatick odmaštovač viz specialní spraje. Pro dlouholetoů životnost doporučujeme zinkový základ. Dále motor můžete ochraňovat voskem na motor viz technické spreje Presto.


Žáruvzdorné, 400mlŽáruvzdorné laky jsou speciálně vyvinuté barvy ve spreji na ochranu kovových předmětů proti korozi a vlivům počasí, které zároveň odolávají vysokým teplotám. Po aplikaci je nutné ošetřený povrch zahřát na teplotu cca 300°C, při které se barva „vypálí“. Po vychladnutí povrchu je barva odolná tepelnému zatížení 650°C a krátkodobě 850°C. Použití: výfuky automobilů a motocyklů, grily, kotle, radiátory, kamna. Je zároveň odolná proti benzínu a oleji. Upozornění: tepelná odolnost je uvedena na etiketě spreje.


Světla, 150mlVysoce kvalitní transparentní lak na syntetické bázi určený mimo jiné k tónování zadních světel. Při správné aplikaci neztratí zadní světla svoji funkčnost. Nepoužívejte k lakování předních světel. V nabídce je také odstranovač který rozpoůští jen čerstvé nástřiky.


Sedačky – Vinyl, 400mlBarva na kůži a koženku. Zaručuje vynikající krytí na originálních kožených, koženkových a plastových dílech interiéru vašeho automobilu. Barva je elastická, neodlupuje se a nedrolí. Vhodné použití např. na kožené sedačky, potahy, přístrojové desky, obložení dveří, obložení sedadel a obložení stropů interiéru automobilu. Nanáší se bez základové barvy. Povrch je nutné před použitím důkladně odmastit.


Ochrana podvozku Bitumen, 500mlIdeální ochrana proti korozi podvozků automobilů, přívěsů, návěsů, lodí apod. Tento nástřik tvoří velmi odolnou elastickou vrstvu, chránící proti silničním solím, kyselinám, zásadám, vysokým i nízkým teplotám. Nástřik je současně antikorozivní a vytváří zvukovou izolační vrstvu. Nástřik nelze přelakovat, ptože teplem elastifikuje a zaplňuje drobné proraženiny od odletajících kamenů.


Ochrana prahů, 500mlIdeální ochrana proti korozi podběhů spodních částí dveří a jiných ploch vystavených mechanic- kým nárazům odlétávajících kamínků od pneumatik automobilů. Je vysoce elastický a odolný proti solím, kyselinám, vysokým i nízkým teplotám. Po zaschnutí je velmi dobře přelakovatelný. Výrábí se ve třech odstínech černá, šedá, bílá.


Ochrana dutin, 500ml

ML antirez je řešením proti korozi karoserie zevnitř. Jedná se o voskový nástřiks vysokou vzlínavostí - vysoce antikorozní ochraňuje vnitřní dutiny karoserií (dveře, kapoty, prahy a pod.).


T E C H N I C K É

400ml

-- Technické spreje --->

Presto technické spreje jsou určeny pro profesionální využití.
Jsou rozděleny do čtyř skupin. A to:

-- Čištění ----->
-- Mazání ----->
-- Údržba ----->
-- Speciální --->


S P E C I Á L N Í

Čistič pistolý Colormatic, 400mlDůkladně, rychle a jemně vyčistí lakovací pistole od veškerých nečistot. Alternativa k přístroji na čištění lakovacích pistolí, která enormně šetří čas, je mobilní a výhodná z hlediska nákladů. Obsahuje specifická ředidla, aceton a přídavné látky.


T U N I N G O V É

Mirage – chameleon – flip flop, 400ml, 400ml sadaTato sada nabízí lak s optickým efektem pro zvýraznění různých částí vozidel, barva se mění v yávislosti na úhlu dopadu světla. K dostání v barvách: antracitová/zelená - scarabeus, fialová/zelená - vampir, červená/zlatá - světluška. Balení obsahuje 400 ml příslušného odstínu a 400 ml černé základové barvy. Pro zvýšení efektu a zvýšení životnosti doporučujeme přelakovat bezbarvým lakem. Pro tyto účely se velmy hodí 2K lak Colormatic.


CH R O M

400ml, 400ml sadaSpeciální efekt s velmi vysokou mírou lesku dodá různým částem auta chromový vzhled. Silver Chrom je odolný vůči povětrnostním vlivům i vůči poškrábání. Žáruvzdorný do 150°C. Vynikající akrylová kvalita. Nenanášejte na syntetické laky! Balení obsahuje 150 ml Tuning efekt černý základ, 400 ml Tuning Stříbrná Chrom a leštící tkaninu. Tento chrom je velmy kvalitní a může se přelakovat. Pro tyto účely se velmy hodí 2K lak Colormatic.


400ml Efektní dekorativní lak s mimořádným leskem.

Barva není odolná otěru ani proti vlivům počasí a neodpovídá odstínu na víčku. Pouze pro použití v interiéru. Nepřelakovávejte bezbarvým lakem, jen pro dekorační účely.